Участникът от риалити формата Hell’s Kitchen България Цветомир направи откровени признания за личния си живот в ефира на На кафе.
Той разказа, че участието му в предаването е започнало по инициатива на приятелката му Маргарита. „Тя ме записа за „Хелс китчън“. Дава ми кураж и ме подкрепя“, сподели Цветомир.
Напрежение в семейството
По думите му обаче отношенията с майка му са обтегнати. Той признава, че тя все още не приема неговата половинка.
„Майка ми направи опит да ѝ подаде ръка, но не беше правилното място. Сега не си говорим. Не знам защо не приема Маргарита“, казва той.
Цветомир допълва, че между него и майка му никога не е имало сериозни конфликти, но предполага, че става дума за „майчинска ревност“.
Поглед към бъдещето
Въпреки напрежението в семейството, участникът остава оптимист. Той вярва, че отношенията могат да се подобрят с времето.
Цветомир и Маргарита са заедно от три години и вече правят планове за общо бъдеще. Двамата мечтаят да живеят в къща в село близо до голям град, за да съчетават по-спокоен живот с работа в града.

Be the first to comment on "Цветомир от „Хелс китчън“ с разтърсващо признание за майка си"